Barkod

Barkod Uygulama Örnekleri

Üretim
      Endüstriyel yerleşimlerin mağaza aşamalarında . endüstriyel barkod okuyucu cihazlar,objeleri imal edilirken tanımlar, bilgiyi işlem sürecinden itibaren elinde tutar ve şirkete iletir. IT sistemi,işlemlerin ve zamanın gerçek zamanlı kontrolünü mümkün kılar. Endüstriyel Barkod Okuyucu cihazlar;adacıklardaki,üretim bantlarındaki ve depolardaki objeleri tanımlar, üretim sürecini otomatik ve çabuk görüntülemeyi garanti eder,ve gerekli olan bütün bilgileri maximum hassaslıkta,kaliteli ve etkili olarak sağlar.

Taşımacılık ve Lojistik:
      Endüstriyel Barkod Okuyucu ürünler eşyaların ve insanların hareketlerine rehberlik etmede ve hareketlerini kontrol etmede’de kullanılmaktadır.Depolar ve eşyaların transit olarak geçtiği yerler, toplanma yerleri ve havaalanları,ulusal taşıyıcılar ve büyük uluslararası kuryeler,havalanları ve havayolu şirketleri,postaneler ve lojistik hizmet sağlayıcıları Endüstriyel Barkod Okuyucuları her hareketin iz sürecini garanti eden ideal bir ortak olarak görmektedir.

Dağıtım ve Perakende satış:
      Süper marketlerde ve mağazalarda Barkod Okuyucular müşterilerin kasiyer önünde sıraya girmeden ödeme yapmalarına ve büyük mağaza zincirlerinin müşterileri için birebir promosyonlar geliştirmesine olanak sağlar ve müşteri ürünlerinin imalatçıları satışlar ve müşteri tipi hakkında hassas bilgiler alırlar.

Dağıtım ve OEM:
      OEM ürünler ,birleştirmeye harcanan eforu en aza indiren ve yüksek performansı garanti eden çok güvenilir bileşenler gerektirmektedir. Barkod Okuyucuların özelleştirilmiş ve müşteri isteğine göre değiştirilmiş tipleri hızlı ve güvenilir olarak tanımlama,geliştirme ve dağıtımı OEM ürünler için rekabete dayalı marketlerde hayatı önem taşımaktadır.