ÇÖZÜMLER

TUTKAL – LAMİNASYON – KUMAŞ KENAR BANDI – KARTELA ETİKETİ – LOJİSTİK ETİKET – LASTİK ETİKET – RFİD ETİKET – OTOMASYON SİSTEMLERİ

Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

İletişim

Akrilik tutkal

Yaygın bir kullanıma sahiptir. Aşırı pürüzlü olmayan çoğu yüzeye yapışır. Yapışır yapışmaz çıkarılırsa etiket yırtılmadan çıkarılır. Zaman  içinde tutunması artar ve yırtılmadan etiket yerinden  çıkarılamaz.

Hotmelt tutkal

Yapıştığı yüzeye zaman içinde yapışkanını salarak daha sıkı tutunma özelliğine sahiptir. Bazı yüzeylere çok iyi tutunma sağlar. Kullanılan yapışkan gramajıda önemlidir. Yapıştıracağınız yüzeye göre hotmelt çeşitlerimize ve tutkal laminasyon çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Nonperm tutkal

Yapıştığı yerden lekesiz çıkma özelliğine sahiptir. Kullanım alanları sınırlıdır. Cam yüzeylerde hediyelik eşyalar gibi sektörlerde kullanılır

Deepfreeze tutkallar

Soğuğa ve neme dayanıklı ürünlerdir – 45 derecelere kadar sorunsuz ürün üzerinde kalırlar. Özellikle donduruculu gıda ürünlerinde tercih edilir.

Tyre tutkal

Altı metalize olan ürünlerdir metal ve lastik yüzeylere ve pürüzlü yüzeylere iyi tutunma sağlar. Lastik endüstrisinin tercihi tyre etiketlerdir.

Özel laminasyon çözümlerimiz

Bünyemizde ürettiğimiz özel kimyasal tutkallarla zorlu yüzeylere yapışan ürünler üretmekteyiz. Piyasada kartela etiketi olarak kullanılan tyre etiketler. Kartelalardan düşme sorunu yaşamaktadır. Kartela sektörü ve döşemelik kumaş sektörü için geliştirdiğimiz kuvvetli yapışkanlı polar yüzeylere uygun etiketlerimiz için bizimle iletişime geçin!

Laminasyon Çözümleri

Kullandığınız etiketler ürünlerinize yapışma sorunu yaşıyorsa. Bizimle iletişime geçerek. Ürününüze özel laminasyon çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Kuvvetli lastik etiketleri- kuvvetli kumaş etiketleri- kuvvetli koli etiketleri. Etiketleriniz koliden düşme sorunu yaşıyorsa veya ürünlerinizden düşme sorunu yaşıyorsa bizimle iletişime geçip kuvvetli yapışkanlı ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

Kumaş Kenar Bandı Çözümleri

Kumaş sektöründe kullanılan kenar bandı yapışkanlı etiketlik kağıtları için kuvvetliden orta derece kuvvetli ürünlere kadar yapışkanlı rulolarımızı denemek için ve size uygun ürünü bulmak için bizimle iletişime geçin!

Kartela Etiket Çözümleri

Ülkemizde kartela etiketi olarak kullanılan tyre etiketler gerçekte lastik sektöründe kullanılan ürünlerdir. Bu sebeble bazı kumaş kartelalarında tyre etiketler düşme sorunu yaşamaktadır . Kumaş kartelası etiketi olarak ürettiğimiz ürünü denemek ve düşme sorunlarını sıfıra indirmek için bizimle iletişime geçin!

Lojistik Etiket Çözümleri

Kargo ve lojistik sektöründe etiket kilit öneme sahiptir ve depo takibi ve sevkiyat sırasında etiketin düşmemesi büyük öneme sahiptir. Bazı tutkallar soğuk veya sıcak havalarda yapışkanı zayıflatarak düşme sorunu yapabilmektedir. Etiket düşme sorunlarını sıfıra indirmek için koli etiketlerinizi barkod etiketleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Lastik Etiketi Çözümleri

Lastik etiket etiketleri için geniş ürün portföyüne sahibiz tyre ürün çeşitlerimiz için numune isteyebilirsiniz!

RFİD Etiketi Çözümleri

Rfıd sensör etiketler, çevresel değişiklikleri ve olayları algılayarak, verileri kablosuz olarak bir rfıd okuyucusuna iletir. Bu telemetri ürünleri, ölçümlerin uzaktan ve otomatik olarak alınması gereken durumlarda idealdir.

Otomasyon Sistemleri

Üretim bandında akan ürüne otomatik etiketleme sistemleri için bizimle iletişime geçin!

Referanslarımız Ve Çözüm Ortaklarımız

Sizi Arayalım