ENDÜSTRİLER

OTOMATİV – TEKSTİL – SAĞLIK – KİMYA – GIDA – HALI SEKTÖRÜ – LOJİSTİK SEKTÖRÜ – İNŞAAT – MOBİLYA – ECZANE

Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

İletişim

Otomotiv Sektörü

Otomotiv sektörü içim kalıcı ve uzun ömürlü markalamalar için çeşitli ve özel gereksinimleri olan bir endüstri. Otomotiv endüstrisi için özel etiketler için bizimle iletişime geçin otomotiv parçaları etiketleri özel tutkal ve uzun ömürlü olması gereken ürünlerdir. Yanlış ürün kullanımı üzerindeki bilgilerin ve seri numaraları ve kodlarının silinmesine sebep olabilir bu sebeple doğru parçalarda doğru tutkal ve baskı seçiminin seçilmesi önemlidir. Otomotiv sektöründe genelde plastik bazlı pp ve pe yüzeyli ürünler tercih edilir dış ortamlara neme soğuğa dayanaklı ürünlerdir. Yüzey baskısı içinde silinmeyen zamanla baskısının yıpranıp silinmemesi birinci önceliktir. Etiket çeşitlerimiz için bizimle iletişime geçiniz!

Tekstil Sektörü

Tekstil sektörü için etiketlerimiz çok çeşitlidir kullanım amacı ve koşuluna göre özel etiket çözümlerimiz mevcuttur. Giyim sektörü ve karton etiketin üzerine fiyat etiketi gibi birçok çeşit kullanımı vardır. İndirim etiketleri için sürsajlı alttaki indirimden önceki fiyatının gözükmemesi için kapatıcı etiket çeşitlerimiz mevcuttur. Genellikle kuşe etiket üzerine ribbon ile baskıyla fiyat etiketleri ve ürün içeriği etiketlemesi yapılmaktadır. Tekstil etiketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirisiniz!

Döşemelik Kumaş

Kumaş sektörü için pürüzlü yüzeylere yapışan düşme sorunu olmayan özel tutkallı ve kuvvetli yapışkanlı ürünlerimiz mevcuttur. Top başı etiket kullanımı kartela etiketi ve kartela kenar bandı etiketi olarak bir çok kullanıma uygun kuvvetli yapışkanlı etiketlerimiz mevcuttur!

Sağlık Sektörü

Hastane ve laboratuvar ortamında kullanılmak için ribbon ile baskıya uygun veya termal yüzeyli istenilen ölçülerde etiket üretimimiz mevcuttur. Talep ettiğiniz ürün cinsine göre yapışkanlı etiket üretimi yapmaktayız!

Kimya Sektörü

Kimya endüstrisindeki zorluklar – kimyasal direnç, suya direnci  ve sıcağa dirençli etiket üretmekteyiz- bar-sis  kimyasal etiketleri ile mükemmel bir şekilde üstesinden gelinir.

Gıda Sektörü

Yiyecek ve içecekler için etiketleme genellikle zor koşullar altında gerçekleşir: nemli veya soğuk yüzeylere dondurucu soğuklara uygun tutkallama çözümleri gerekir bizimle iletişime geçerek ihtiyacınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz!

Halı Sektörü

Bar-sis halı etiketleri, dokuma malzemelerinden (asetat/polyester saten, pamuk vb.) Kağıt malzemelere kadar çeşitlilik gösterir. Halı üreticilerinin beklentileri doğrultusunda; farklı gramajlarda ,kendinden yapışkanlı veya ısı ile yapışan , çeşitli üst malzeme ve farklı baskılara uygun kaplama özellikleri sunar. Bu sayede , ürünlerimiz analog ve dijital baskı yöntemleri ile basılabilir.

Lojistik Sektörü

Sorunsuz, dakik, güvenilir: lojistikte bu çok önemlidir. Etiketler burada çok değerli bir katkı sağlıyor. Lojistikte sorunsuz süreçler, zamanında teslimat ve maksimum güvenilirlik önemi tartışılmaz. Her gönderinin alıcısına ulaşmasını sağlayan etiketler burda önemli bir rol oynamaktadır.
Başarılı bir şekilde uygulanan etiket çözümlerinin lojistik sektöründe operasyonların aksamaması için son derece önemlidir. Lojistik sektörü için barkod etiketi ürünleri için bizimle iletişime geçin!

İnşaat Sektörü

Yapı malzemesi çuvallarının etiketlenmesi özel bir zorluk teşkil eder.pürüzlü ve genellikle çok tozlu yüzey, yüksek başlangıç yapışmasına ve çok güçlü son yapışmaya sahip etiketler gerektirir. Bar-sis tozlu ve pürüzlü yüzeyler için özel etiket çözümleri sunmaktadır.

Tüketici Elektroniği

Etiketlemenin önemli olduğu alanlardan biride tüketici elektroniğidir buzdolabı çamaşır makinesi bilgisayar ve daha birçok ürün için etiket ihtiyaçlarınız ve ürünlerimizi görmek için iletişime geçiniz!

Eczane Sektörü

Eczane etiketleri için istenilen ölçülerde etiket üretimimiz vardır.

Mobilya Sektörü

Mobilya sektörü ve mobilya kumaşları için kuvvetli yapışkanlı etiketlerimiz mevcuttur.

Referanslarımız Ve Çözüm Ortaklarımız

Sizi Arayalım