Barkod Okuyucular

Taşınabilir barkod okuyucular cep tipi barkod yazıcıları elektirk faturası yazmak için kullanılan ürünlerdir ve termal rulolardan baskı almak için kullanılır.

Fiş Yazıcılar Market ve kafe restoran gibi mekanlarda hesap veya ödenecek tutarın çıktısını almak için kullanılır. 2inch 3inch ve 4inch baskı genişlikteki modelleri mevcuttur. Kuracağınız sisteme göre size en uygun fiş yazıcıları firmamız tarafından kurulumu gerçekleştirilir.

Endüstriyel barkod okuyucular: Endüstriyel barkod okuyucular üretim tesislerinde kullanımı uygun düşme darbe gibi dış etkenlere dayanaklı kablosuz barkod okuyuculardır. Barkod okuyucu çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Bulamadığınız ürün olursa bizimle iletişime geçiniz.

Hafızalı Barkod okuyucular: Küçük ve portatiftir. Kablosuz ve bt bağlantıları mevcuttur. Depodaki ürün sayımlarını okuttuktan sonra depo takip sisteminizin bulunduğu bilgisayara yaklaştığınızda tüm okuttuğunuz barkod bilgilerini bilgisayardaki programınıza işlemeye başlayan barkod okuyucu modelleridir.

Masaüstü barkod okuyucular: Masa üstüne gömmeli şekilde kurulabilen barkod okuyuclardır daha çok market gibi yerlerde kullanımı yaygın oaln ürünlerimizdir.

Kablolu ve Kablosuz 1D ve 2D okuyabilen barkod okuyucular mevcuttur. Üretimin ve depo takibinin ayrılmaz bir parçası olan barkod okuyucu çeşitlerimiz için bizimle iletişime geçin