Tutkal Çözümleri

Akrilik Tutkal

Yaygın bir kullanıma sahiptir. Aşırı pürüzlü olmayan çoğu yüzeye yapışır. Yapışır yapışmaz çıkarılırsa etiket yırtılmadan çıkarılır. Zaman  içinde tutunması artar ve yırtılmadan etiket yerinden  çıkarılamaz.

Hotmelt Tutkal

Yapıştığı yüzeye zaman içinde yapışkanını salarak daha sıkı tutunma özelliğine sahiptir. Bazı yüzeylere çok iyi tutunma sağlar. Kullanılan yapışkan gramajıda önemlidir. Yapıştıracağınız yüzeye göre hotmelt çeşitlerimize ve tutkal laminasyon çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Nonperm Tutkal

Yapıştığı yerden lekesiz çıkma özelliğine sahiptir. Kullanım alanları sınırlıdır. Cam yüzeylerde hediyelik eşyalar gibi sektörlerde kullanılır.

Deepfreeze Tutkal

Soğuğa ve neme dayanıklı ürünlerdir – 45 derecelere kadar sorunsuz ürün üzerinde kalırlar. Özellikle donduruculu gıda ürünlerinde tercih edilir.

Tyre Tutkal

Altı metalize olan ürünlerdir metal ve lastik yüzeylere ve pürüzlü yüzeylere iyi tutunma sağlar. Lastik endüstrisinin tercihi tyre etiketlerdir.

Özel Laminasyon Çözümleri

Bünyemizde ürettiğimiz özel kimyasal tutkallarla zorlu yüzeylere yapışan ürünler üretmekteyiz. Piyasada kartela etiketi olarak kullanılan tyre etiketler. Kartelalardan düşme sorunu yaşamaktadır. Kartela sektörü ve döşemelik kumaş sektörü için geliştirdiğimiz kuvvetli yapışkanlı polar yüzeylere uygun etiketlerimiz için bizimle iletişime geçin!